ЦРУ розсекретило "садистське" досьє на нового вождя Північної Кореї

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ЦРУ розсекретило "садистське" досьє на нового вождя Північної Кореї

Американська розвідка стверджує, що Кім Чен Ин в дитинстві мучив тварин / Фото: AFP

За даними американської розвідки, молодий Кім Чен Ин в дитинстві катував тварин і може виявитися ще більш нещадним, ніж батько.

Американська розвідка змальовує нового лідера Північної Кореї Кім Чен Ина як легковажного юнака із садистськими схильностями, який може бути ще більш непередбачуваним за свого батька.

Витримки із секретних матеріалів ЦРУ про молодшого сина Кім Чен Іра, який після його смерті успадкував владу в КНДР, публікує видання The Wall Street Journal.

На думку ЗМІ, таким чином розвідка США хоче "загладити" свій провал під час роботи в КНДР, адже про смерть Кім Чен Іра розвідслужбам стало відомо лише одночасно з усім іншим світом – через два дні після самої події.

Як розповів газеті високопоставлений представник розвідки США, за їхніми даними, Кім Чен Ин в дитинстві "катував дрібних тварин" і має "тривожну схильність до садизму". Крім того, він у всьому намагався в усьому наслідувати своєму батькові, щоб довести свою "гідність".

Зокрема, співробітники ЦРУ вважають, що атака КНДР на військовий корабель Південної Кореї та обстріл прикордонних територій в 2010 році були здійснені за особистим наказом Кім Чен Ина, який прагнув показати, чого він вартий.

Відомо також, що Кім Чен Ин намагався усунути інших можливих "спадкоємців", скоївши замах на свого брата – утім, невдалий.

Американські чиновники очікують, що наступник вождя і надалі проводитиме його політику, можливо навіть, більш нещадну.

Кім Чен Ина представили як спадкоємця батька ще в 2010 році / Фото: AFP
"Кім Чен Ір обрав яблуко, яке не впало далеко від яблуні. Він би не обрав наступника, який міг радикально відійти від його стилю управління Північною Кореєю", - розповіло джерело.

Втім, у деяких аналітиків виникають сумніви в тому, чи зможе молодий Кім Чен Ин (він народився, за різними даними, у 1983 чи 1984 роках) одноосібно керувати країною через свою недосвідченість. Можливо, він притягне собі на допомогу військових та високопоставлених керівників партії.

Кім Чен Ин був призначений військовим генералом ще восени минулого року, але з того часу з'являвся на публіці не більше сотні разів (хоча при цьому брав участь в останніх державних візитах батька до Китаю і Росії).

За даними південнокорейської розвідки, Кім Чен Ин здобув освіту у міжнародній школі в Швейцарії, володіє англійською та німецькою мовами.

Читайте також:

Кім Чен Ір помер не так, як стверджує Пхеньян

Новий вождь КНДР поділиться владою з військовими

На чолі Північної Кореї стане "молодий генерал" з європейською освітою

Мешканці КНДР шикуються в шеренги і плачуть за Кім Чен Іром (відео)

Спадкоємцем Кім Чен Іра оголошено його молодшого сина

Спадкоємцем Кім Чен Іра  оголошено його молодшого сина
Наступна публікація