Вікторія Бекхем знепритомніла в ліфті

Відома модель Вікторія Бекхем після святкування річниці шлюбу полетіла у Лондон, де у ліфті аеропорту втратила свідомість.

Модель і співачка 36-річна Вікторія Бекхем знепритомніла в ліфті аеропорту "Хітроу".

"Вона виглядала блідою і втомленою, — каже англієць Ендрю Віденсон, який сідав в один літак із Вікторією. — На губі мала герпес, очі ховала під великими сонцезахисними окулярами. Коли зайшла в ліфт, схопилася за поручні. Жінка, яка стояла поруч, встигла підтримати Бекхем за руку. У Вікторії, мабуть, запаморочилася голова".

Вікторія сидить на строгих дієтах. Торік її віднесли до десятки найхудіших моделей Європи. 5 липня Вікторія та її чоловік футболіст Девід Бекхем, 35 років, прилетіли в Ніццу, щоб відзначити 11-ту річницю шлюбу. Святкування проходило в одному із замків Ніцци.

"Бекхеми запросили півсотні найближчих родичів і друзів, — розповідає товариш подружжя Стів. — Вікі нічого не їла, бо береже фігуру. Лише пила багато шампанського і танцювала. Я бачив кілька разів, як Дейв забирав у дружини келих із шампанським. Тоді вона бігла до сусіднього столика або барної стійки, де випивала потай від чоловіка. Вікі того вечора добряче перебрала алкоголю. Дейв відмовляв її летіти в Лондон, де в неї була запланована фотосесія. Але Вікі не хотіла порушувати контракт. За одну фотосесію їй платять кількасот тисяч доларів".

Читайте також:

Вікторія Бекхем - найгламурніша зірка планети

Заради народження доньки Вікторія Бекхем сяде на картоплю та хліб

Вікторія Бекхем стане суддею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: