Вікторія Дайнеко роздяглась для Playboy

Російська співачка Вікторія Дайнеко знялась у відвертій фотосесії для журналу Playboy.

Вікторія Дайнеко
Playboy
Вікторія Дайнеко роздяглась для Playboy
Вікторія Дайнеко вирішила повторити свій досвід і знов знялася у відвертій фотосесії для чоловічого журналу "Playboy".

Коли в квітні 2007 року Дайнеко з'явилася на обкладинці того ж журналу, шанувальники різко засудили дівчину. Образ скромниці, створений для неї на проекті "Фабрика зірок", ніяк не клеївся з вульгарними знімками напіводягненої красуні. Тоді Віка заявила: "Це мій перший і останній досвід. Все-таки я вирішила, що подібна слава не для мене".

Але пройшло зовсім трохи часу, і фото Вікторії Дайнеко знов прикрашають обкладинку журналу. Сьогодні співачка вже не пам'ятає сказаних нею слів і, сміючись, відповідає: "Так? Неправда, я так не думала. Я всіх обдурила! Просто дівчинці в дев'ятнадцять років належить так говорити. Не скажеш: "Так, мені подобається зніматися в чоловічих журналах! Я робитиму це знову і знову!"

Віка задоволена результатом і говорить, що цього разу почувалася набагато комфортніше і спокійніше на знімальному майданчику, тому що знала, з ким має працювати і що її чекає. Вікторія зізналася, що після першої зйомки вона дуже сильно змінилася:

"Тоді я була наївною дівчинкою, яка вірила, що зустріне хлопчика, який полюбить її раз і назавжди і проведе з нею все своє життя (у мене після тієї зйомки, до речі, були великі проблеми з молодою людиною). А зараз я не вірю в казки. У мене тепер інший погляд на життя і на чоловіків".

Читайте також:

Вікторія Дайнеко подасть до суду на російський канал через оголені фото

Найкрасивіша дівчина України роздяглась для Playboy

Українською дівчиною Playboy стала дівчина із "Однокласників"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: