Вітвіцька показала дітям, як працює сучасне телебачення

Відома телеведуча провела екскурсію "1+1" для дітей мобілізованих і малюків із інвалідністю.

31 травня, напередодні Дня захисту дітей, в офіс 1+1 медіа завітали діти з інвалідністю та діти героїв, мобілізованих у зону АТО.

Супроводжувала малюків та розповідала таємниці телебачення Соломія Вітвіцька, ведуча новин "ТСН" і куратор соціального мультимедійного проекту "Переможці" про бійців АТО.

Зокрема, дітлахи побачили ньюзрум, апаратні, побували в студії  "Сніданку з "1+1", а також зайшли до студії ТСН, з якої глядачі дізнаються найважливіші новини країни та світу. Зірка розповіла про цікавинки роботи на телебаченні та познайомила з роботою телеведучої: дітки спробували себе в цій ролі. Дітей переповнювали емоції та хвилювання, оскільки раніше вони навіть не уявляли, як працює сучасне телебачення.

На зустріч із малюками завітали й учасники проекту "Переможці": ветерани АТО з протезами Анатолій Фатєєв і В'ячеслав Буйновський. Герої спілкувалися з дітками, ділилися історіями та жартували.

Познайомилися діти і з народним кулінаром Русланом Сенічкіним.Несподіванкою також стала випадкова зустріч у гримерній із переможницю "Голосу країни" 6-го сезону Віталіною Мусієнко.  

Дякуємо українській національній мережі "Буква" за важливі подарунки –книжки-бестселери "Робінзон Крузо" Даніеля Дефо, "Кораліна" Ніла Ґеймана, "Трепіт" Меґґі Стівотер, "Дивергент" Вероніки Рот та інші.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: