Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як настільні ігри розкривають таланти

Ви талановиті? Більшість з нас починають бентежитися і відповідати: " Ні, ну що ви ".

Але мы вас порадуємо: всі люди талановиті. Ось тільки не всі про це знають. Вважається, що талант - це здібності, які даються нам тільки від природи. Але ж це зовсім не так. Погодимося, що коріння звичайно ж лежать з дитинства. Але все ж таки талант - це ті здібності, які розкриваються з набуттям навичок і відповідного досвіду. Саме тому ми завжди повинні розвивати нашу особистість всіма можливими способами.

Монополія

Група вчених Каліфорнійського Університету психології провели дослідження, де довели, що настільні ігри можуть розвивати наші унікальні здібності. Завдяки їм, ми можемо імітувати різні ситуації, спрямовані на знаходження наших прихованих талантів. Тим більше це є відмінним засобом комунікації.

Однією з найкорисніших ігор є всім відома "Монополія". Ця гра дозволяє не тільки пізнати всі тонкощі економіки і ведення бізнесу, але і розвиває логічне мислення. Вона тренує стратегічне мислення, яке в майбутньому здатне змінити вашу особистість в кращу сторону.

Завдяки прекрасній психологічній грі "Діксіт", ви зможете пізнати інші сторони вашої душі, відкрити в собі нові здібності. Вчені зібрали фокус групу з десяти людей. Четверо з них, регулярно граючи, змогли знайти в собі приховані таланти: режисерські, художні, письменницькі та музичні. Ви не тільки зможете навчитися краще розуміти себе, а й оточуючих.

Монополія

Оригінальна молодіжна гра "Манчкін" навчить вас чудовому почуттю гумору і розширить ваш кругозір. Вона покращує образне мислення і уяву. Ви зможете побудувати свій дивовижний фантастичний світ, який обов'язково вплине на ваші здібності в реальному житті.

Світ настільних ігор досить різноманітний, але кожна гра принесе величезну користь в розвиток вашого потенціалу. Вони навчать комунікації, міміці і точності жестів, винахідливості, артистичності, посидючості і багато чому іншому. Не дарма вони стають настільки популярними. Це набагато цікавіше, ніж постійно " зависати " в смартфоні, дивлячись часто непотрібну інформацію. Багато наукових журналів вже підтвердили факт користі настільних ігор і радять частіше використовувати їх в своєму сімейному дозвіллі.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції