Аналітики Standard & Poor's рекомендують продавати акції Google

Купівля компанією Google "мобільного" підрозділу Motorolla спричинила зниження вартості акцій інтернет-гіганта на фондових ринках.

Біржові аналітики міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's знизили рейтинг акцій найбільшої в світі інтернет-корпорації Google з "купувати" до "продавати" через купівлю компанії Motorola Mobility за 12,5 мільярда доларів.

"Вивчивши плани Google щодо купівлі Motorola Mobility більш детально, ми побачили ризики для компанії і її акцій. Ми вважаємо, що купівля Motorola Mobility негативно позначиться на зростанні і прибутковості компанії. Ґрунтуючись на цьому, ми знижуємо цільовий рівень ціни акцій Google на найближчі 12 місяців з 700 до 500 доларів", - зазначає у листі інвесторам аналітик S&P Скотт Кесслер.

На торгах у вівторок акції Google на NASDAQ знизилися на 3,3% - до 539 доларів за штуку.

"Крім того, незважаючи на обширність і цінність патентного портфоліо Motorola Mobility, ми не впевнені, що воно допоможе захистити платформу Android від позовів, пов'язаних з інтелектуальною власністю", - заявив Кесслер.

У той же час після оголошення про угоду агентство підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг найбільшої в світі інтернет-компанії на рівні "AA-", прогноз - "стабільний". Одночасно був підтверджений короткостроковий кредитний рейтинг Google на рівні "A-1+".

Таким чином, на думку S&P, компанія має дуже високі можливості в погашенні боргів у довгостроковій і короткостроковій перспективі, однак у другому випадку її можливості більш чутливі до несприятливих економічних умов.

Нагадаємо, компанія Google в понеділок, 15 серпня, оголосила про плани купівлі виробника мобільної техніки Motorola Mobility для посилення позицій платформи Android. Поглинання дозволить Google розширити своє патентне портфоліо більш ніж на 17 тисяч зареєстрованих патентів. Motorola Mobility, вся мобільна техніка якої виробляється на Android, продовжить функціонувати як самостійний бізнес. Найбільша в історії Google угода сколихнула весь мобільний ринок, вплинувши на курс акцій інших гравців, наприклад, Nokia і RIM.

Читайте також:

Google купує виробника мобілок Motorola

Google розробив нову платіжну систему

Прибутки Google за три місяці виросли майже на 40%

Google та Apple визнали найбільш шанованими компаніями світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: