Андріївський узвіз зроблять платним

Після реконструкції Андріївського узвозу вулицю закриють шлагбаумами, а проїзд зроблять платним.

Андріївський узвіз закрили на ремонт_2
УНІАН
Андріївський узвіз зроблять платним
Проїзд автомобілів Андріївським узвозом після реконструкції, яка почалась сьогодні, 28 вересня, можуть зберегти, але зробити платним, повідомив головний архітектор Києва Сергій Целовальник.

За його словами, варіант залишити Андріївський узвіз проїжджим, але з обмеженням руху, розглядається. Як варіант – встановити шлагбауми на початку та кінці узвозу і пускати автівки тих, хто безпосередньо проживає на цій вулиці, а також машини швидкої допомоги, пожежні.

"Якщо людині дійсно треба там проїхати і вона готова заплатити за це гроші за прейскурантом, який буде там висіти, то також проїде. А ці кошти підуть на ремонт, утримання спуску. В цьому нічого поганого не бачу. Введуть при цьому обмеження швидкості", - продовжив він, зазначаючи, що така практика існує в країнах Європи.

Целовальник також запевнив, що на проведення реконструкції кошти є. Фінансування здійснюватиметься з міського та державного бюджетів, а також за рахунок коштів компаній, які планують будівництво неподалік узвозу, і зацікавлені в розвитку узвозу як туристичного місця.

Також головний архітектор столиці повідомив, що торговці сувенірами залишаться на Андріївському узвозі. Під час реконструкції торговці працюватимуть в двох місцях за згодою: або поряд з Андріївським узвозом на алеї на Подолі, або на Боричевому току.

За планами Целовальника, усі всі роботи на Узвозі будуть завершені до Євро-2012.

Останній раз реконструкцію узвозу здійснювали близько 30 років тому (у 1980-1983 роках).

Читайте також:

Андріївський узвіз в Києві закрили на ремонт

На Андріївському узвозі уніфікують торговців і зведуть 11-поверховий готель

Київрада "розпродає" Андріївський узвіз під торгові центри

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: