Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Арт Холл" запропонував елітні квартири в центрі столиці

Клубний будинок "Арт Хол" пропонує елітні квартири в центрі столиці. Працюючи над проектом, компанія Independence ставила на перше місце подолання шаблонів і банальності з метою створити унікальний продукт на ринку нерухомості. Представники девелопера впевнені, що клубний будинок стане абсолютно особливим місцем для своїх жителів, чому багато в чому сприяє розташування в красивому місці з історичним шармом і творчий підхід творців.

Якщо задуматися, всі ми по своїй суті колекціонери. І колекції наші складаються не тільки з відчутних предметів. Відчуття, враження, спогади, досягнення... Багато що з часом тьмяніє, губиться серед інших придбань. В результаті ж залишається найцінніше, перевірене і тому дуже дороге.

Збереження такої особистої колекції залежить значною мірою від того, наскільки комфортні умови її "зберігання". По-справжньому цінні колекції завжди зберігаються в гідному оточенні.

Саме таке оточення готовий надати клубний будинок "Арт Хол", пропонуючи колекцію розкішних квартир. Вибирайте будь-який з чудових експонатів "Арт Холл" і в комфортних умовах зберігайте та примножуйте унікальну колекцію свого життя.

А вибирати в клубному будинку є з чого. Перш за все, при купівлі квартири в новобудові варто звернути увагу на останні творіння колекції "Арт Холл" - квартири з готовими дизайнерськими рішеннями. "Тірамісу", "Відродження", "Американська мрія", "Безтурботність" - назви інтер'єрів квартир, які вже можна зустріти в галереї клубного будинку. Для цінителів широких горизонтів в колекції є дворівневі пентхауси з панорамними видами на центр Києва, гідні пензля художників. Вибравши одну з 68 квартир в клубному будинку, покупець легко реалізує і своє бачення інтер'єру, оскільки розробка дизайну, консультації фахівця для нього безкоштовні, і надають можливість коригувати планування вже на стадії будівництва.

Придбати квартиру в клубному будинку хочеться відразу, як тільки дізнаєшся, що "Арт Холл" будується в історичному та діловому центрі Києва на вулиці Воровського, 21. Район надихне мешканців будинку так само, як надихнув його творців. Продумана в проекті і комплексна інфраструктура: ресторан, бутік, салон краси, відділення банку і паркінг на 2-4 поверхах. Відкрита упорядкована тераса площею 1000 м2 на рівні п'ятого поверху дозволить прогулюватися над містом, не виходячи з дому, влаштовувати барбекю і грати з дітьми.

Девелопер проекту компанія "Independence" подбала і про відповідність фасаду архітектурному ансамблю вулиці, зупинивши свій вибір на світло-бежевій стриманій гамі, прикрасах у вигляді ліпнини і кованих елементів.

Для клієнтів клубного будинку "Арт Холл" обрано найсучасніший спосіб оплати - акредитив. Суть його в тому, що гроші перераховуються на спеціальний акредитивний рахунок в банку і забудовник отримує їх тільки після введення будинку в експлуатацію. Клієнти можуть скористатися і традиційними способами оплати - покупка квартири на виплату і в кредит.

В офісі продажу можна придбати експонат із колекції розкішних квартир Клубного дому "Арт Хол", за адресою: м. Київ, пров. Чеховський, 11.

www.ArtHall.ua

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції