Австрійці повністю розрахувалися за "Укртелеком"

Новий власник "Укртелекому" остаточно розрахувався з Україною за 92,79% акцій компанії.

Компанія "ЕСУ" - дочірнє підприємство австрійського інвестиційно-фінансового консорціуму EPIC - остаточно розрахувалася за 92,79% акцій "Укртелекому".

Перший транш за пакет був перерахований 8 квітня і становив 4,237 мільярда гривень, повідомили у Фонді держмайна.

"Кількома днями до перерахування першого траншу до держбюджету були зараховані кошти застави на участь у конкурсі з продажу пакета акцій "Укртелекому", внесені ТОВ "ЕСУ", в розмірі 1,050 мільярда гривень", - йдеться в повідомленні ФДМ.

Залишок кошті покупець перерахував фонду 10 травня.

Нагадаємо, Фонд державного майна та ТОВ "ЕСУ" підписали договір купівлі-продажу 92,79% акцій ВАТ "Укртелеком" 11 березня 2011 року.

Відповідно до вимог законодавства, покупець мав сплатити вартість пакета протягом 60 днів з моменту нотаріального посвідчення, тобто з 11 березня. Конкурс з продажу пакета акцій ВАТ "Укртелеком" було оголошено 13 жовтня 2010 року.

Як повідомлялося, новий власник "Укртелекому" вже почав масові скорочення співробітників на підприємстві. Працівникам пропонують звільнятися "за згодою сторін", що передбачає значні компенсації. Зробити це компанія прагне до оформлення своїх прав на "Укртелеком", оскільки після цього їй буде необхідно виплачувати більші компенсації.

Читайте також:

Новий власник "Укртелекому" почав масові скорочення

"Укртелеком" починає згортати соціальні програми

"Укртелеком" продали австрійцям за 10,5 мільярдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: