Азаров пообіцяв Податковий кодекс на початку листопада

Голова уряду зазначив, що документ передбачатиме спрощення податкового законодавства України, зниження ставок основних податків.

Податковий кодекс буде прийнятий у першій декаді листопада. Про це сьогодні заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров у Брюсселі на конференції "Україна: від кризи до зростання. Економіка, інвестиції, ринки".

"Податковий кодекс замінить більш ніж 4 тис. актів, що функціонують у податковій системі, заплутали податкову систему і створили непривабливий інвестиційний клімат у країні. Ми думаємо, що у жовтні, максимум - у першій декаді листопада Податковий кодекс буде остаточно ухвалений", - зазначив прем'єр-міністр.

Азаров додав, що документ передбачатиме спрощення податкового законодавства України, зниження ставок основних податків. Зокрема, за його словами, податок на прибуток з 25% буде знижено до 19%, а ПДВ з 20% протягом 5 років буде знижено до 16%.

Також прем'єр-міністр України зазначив, що Податковий кодекс сприятиме модернізації економіки України, зокрема, будуть звільнені від сплати податку на прибуток кошти, які компанії направлятимуть на модернізацію виробництва.

Глава уряду підкреслив, що будуть звільнені від оподаткування ряд галузей, які є ключовими для України, зокрема, авіа-, суднобудування та легка промисловість.

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр з питань Євро-2012 Борис Колесніков заявив, новий кодекс набере чинності з 1 січня 2011 року

Читайте також:

Податковий кодекс почне діяти з 1 січня

Азаров: високі ціни – не привід для паніки

Податковий кодекс знищить близько мільйона дрібних підприємців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: