Азаров: проект Податкового кодексу - оптимальний документ

За словами прем'єра, проект документу передбачає звільнення на 5 років від оподаткування малий бізнес, а від податку на нерухомість "постраждає незначна частина громадян".

Від податку на нерухомість не постраждає 90% громадян, а наявний проект Податкового кодексу наразі є оптимальним документом.

Про це заявив прем'єр Микола Азаров, відкриваючи засідання Кабміну.

"Проект Податкового кодексу сьогодні оптимальний документ, який забезпечує баланс інтересів і дає економіці стимули для розвитку. Ми суттєво скорочуємо ставки на прибуток, податок на додану вартість, який може бути 17%", - зазначив він.

За словами прем'єра, проект документу передбачає звільнення на 5 років від оподаткування малий бізнес.

Урядовець запевнив, що від податку на нерухомість постраждає незначна частина громадян.

"Однозначно запевняю, що новий податок на нерухомість не стосується 90% громадян України. Не обкладається цим податком житлоплощі до 100 кв м в містах і до 200 кв м в селі. Навіть, якщо в такій оселі мешкає одна людина", - підкреслив Азаров.

Також, зазначив він, не обкладається податком житло з розрахунку 40 кв м на особу.

На переконання прем'єра, те ж саме стосується податку на доходи від депозитів.

"Щодо податку на доходи від депозитів, оподаткування починається з 200 тисяч гривень, але, зрозуміло, що будуть сплачувати цей податок ті, хто має депозити на мільйони гривень", - пояснив Азаров.

"Депозит на 10 тисяч можна поділити на дві частини, але з мільйнними депозитами це буде важко зробити", - наголосив голова уряду.

Нагадаємо, вчора, 7 вересня Рада доручила Кабінету міністрів невідкладно подати до ВР новий проект Податкового кодексу з урахуванням результатів всенародного обговорення.

Читайте також:

Рада відмовилася від старого Податкового кодексу

Єдиноподатникам заборонили деякі види діяльності

Азаров: тягар податків ляже на багатих

ВідеоАзаров: проект Податкового кодексу - оптимальний документ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: