Азаров запевнив, що все стабільно і дефолту не буде

Микола Азаров запевнив, що наразі в Україні стабільна національна валюта, а економіка позитивно розвивається.

Прем'єр Микола Азаров запевняє, що дефолт країні не загрожує. Про це він заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

"Ми створили зараз достатній запас міцності, щоб відреагувати на будь-які зміни кон'юнктури, особливо у сфері наших експортних поставок", - заявив він.

"В нас достатній запас потужності, перш за все валютних резервів, щоб витримати, я думаю, цей нетривалий, на мій погляд, певний момент на світових ринках", - уточнив прем'єр.

Азаров запевнив, що зараз в Україні стабільна національна валюта.

"Справа не в тому на скільки в нас велика різниця між експортом та імпортом товарів, все визначається профіцитом, тобто, скільки взагалі в країну зайшло валюти, а скільки вийшло - це головний показник. За цим показником Україна нарощує валютні резерви", - заявив він.

Прем'єр уточнив, що за 4 місяці цього року валютні резерви країни склали 38,5 мільярдів доларів.

"Тобто за минулий рік вони зросли значно, а це свідчить, не про дефіцит, а про профіцит нашого платіжного рахунку", - уточнив Азаров.

"Я не бачу зараз будь-якої небезпеки... У нас весь рік спланований, і економіка позитивно працює і доходи в бюджет ідуть краще, ніж ми очікували", - додав прем'єр.

Водночас, відзначимо, що за даними Мінфіну, Україна продовжує нарощувати борги. У березні прямий зовнішній борг зменшився на 2,4%, або на 599,7 млн доларів, склавши на 31 березня 24 062,5 млн доларів (проти 24 662,2 млн доларів на 28 лютого)

Читайте також:

У поточному році Україна має виплатити 10 мільярдів доларів держборгу

Шанси України на дефолт складають 50%

Турчинов: Економіка України перебуває в переддефолтному стані

Україна опинилася у списку потенційних країн-банкрутів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: