Багаті французи хочуть платити більше податків

Заможні французи попросили обкласти їх більшими податками, щоб зменшити дефіцит державного бюджету.

Шістнадцять керівників великих французьких підприємств підписали заклик до уряду на користь встановлення "виняткового податку" для французів, який би найбільше сприяв зменшенню дефіциту загального бюджету, котрий, на їхню думку, загрожує "майбутньому Франції і Європи".

Підписаний ними звернення опубліковане на сайті видання Le Nouvel Observateur, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

"Цей податок рахувався в розумних пропорціях, з турботою про те, щоб уникати небажаних економічних результатів, таких як витік капіталу або зростання ухилення від податків", - уточнюється в заклику.

"Цей податок не є рішенням сам по собі, але він повинен позначитися в загальній сумі реформ, як на витратах так і на доходах", - зазначають підписанти.

Багаті французи пропонують збільшити оподаткування їх персональних доходів, але при цьому не обтяжувати податками компанії, які вони очолюють або представляють.

Серед шістнадцяти директорів підприємств і власників великих статків, які підписали заклик, голови Air France-KLM, L'Oreal, Danone, Total, Peugeot-Citroen, Sociеtе Gеnеrale.

Нагадаємо, нещодавно у США мільярдер Уоррен Баффет також запропонував підвищити податків для заможних американців, що допомогло б знизити бюджетний дефіцит і рівень держборгу країни.

Читайте також:

70% податків в Україні сплачує великий бізнес

Обама хоче підвищити податки для багатих американців

Україна потрапила до двадцятки країн із найвищими податками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: