Банк "Хрещатик" визнано неплатоспроможним

98,7% вкладників отримають свою вклади в повному обсязі.

Національний банк України відніс ПАТ КБ "Хрещатик" до категорії неплатоспроможних. Про це повідомляється на сайті національного регулятора.

"Національний банк наголошує, що 98,7% (304 тисячі осіб) усіх вкладників ПАТ КБ "Хрещатик" отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму 200 тис. грн. Клієнти з більшими обсягами вкладів отримають їх у межах суми, гарантованої Фондом", - зазначає НБУ.

Заступник Голови Національного банку Катерина Рожкова зазначає, що ситуація різко погіршилася минулого тижня - через брак коштів банк почав затримувати платежі і без допомоги збоку акціонерів не міг впоратися із ситуацією.

"Національний банк проводив переговори з акціонерами, проте вони не дали належного результату. Зважаючи на це та порушення ПАТ КБ "Хрещатик" нормативів ліквідності та капіталу, Правління Національного банку визнало його неплатоспроможним", - коментує Рожкова.

Нагадаємо, за 2014-2016 роки Нацбанк визнав неплатоспроможними 68 банків. Борг неплатоспроможних фінустанов перед НБУ станом на кінець березня поточного року склав 55,5 мільярда гривень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: