Британці позиваються на MasterCard на суму $ 19 млрд

Якщо суд прийме позов до розгляду, то він стане найбільшим позовом щодо відшкодування збитків у британській історії.

Близько 46 млн британців можуть потенційно отримати вигоду від судового позову проти компанії MasterСard, від якої вимагають виплатити млрд за нібито надмірні комісійні, зібрані впродовж 16 років. Про це повідомляє Reuters.

Колишній британський омбудсмен із фінансових питань Уолтер Мерік подав позов до Апеляційного суду з конкуренції. У позові він стверджує, що компанія Mastercard між 1992 та 2008 роками встановлювала для магазинів завищені комісійні збори за процесинг банківських карток клієнтів.

Своєю чергою, компанія заперечує звинувачення та обіцяє протистояти позову.

Зазначимо, 2014 року антимонопольний регулятор у ЄС вирішив, що MasterCard збирав занадто великі комісійні із підприємців, які приймали платежі. Саме після цього судоваий позов став можливим.

До позову можуть приєднатися усі, хто перебував на території Великої Британії між 1992 та 2008 роками, навіть якщо зараз люди не проживають у країні.

Повідомляється, що якщо суд прийме позов до розгляду, то він стане найбільшим позовом щодо відшкодування збитків у британській історії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що MasterCard буде приймати селфі і скани відбитків пальців для верифікації онлайн-платежів. Вони будуть служити альтернативою традиційної верифікації за допомогою пароля.

Залиште свій коментар

Наступна публікація