"Центренерго" та три обленерго почали готувати до приватизації

Допомогу в підготовці надає компанія Deloitte Consulting Overseas Projects LLC.

У наступному році в Україні хочуть виставити на приватизацію одну з провідних енергогенеруючих компаній, яка виробляє близько 8% електроенергії в країні, "Центренерго", а також "Миколаївобленерго", "Харківобленерго" та "Запоріжжяобленерго".

Допомогу в підготовці цих компаній до приватизації надає Deloitte Consulting Overseas Projects LLC. Відповідний Меморандум про співпрацю Фонд держмайна уклав із Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

"Згідно із Меморандумом про співпрацю, Deloitte Consulting Overseas Projects LLC здійснить аналіз та надасть рекомендації щодо: експлуатаційного стану об'єктів; структури енергетичного ринку, зокрема, початковий огляд сприятливого законодавства, регуляторних та стратегічних функцій; попереднього аналізу угод про постачання палива та відповідних умов для галузі енергетики в цілому, і зокрема для цільових активів; початкової оцінки можливих варіантів реформування;       початкової ринкової оцінки потенційних покупців", – ідеться в повідомленні Фонду держмайна.

Нагадаємо, велику приватизацію в Україні хотіли провести в 2015 році. Проте через зміну законодавства, зокрема щодо недопущення до приватизації фізичних та юридичних осіб країни-агресора Росії, вирішили перенести продаж держпідприємств на наступний рік.

Рада повинна розблокувати питання приватизації держпідприємств

Політики на засіданні Ради реформ встигли обговорити важливі питання. Головною темою була приватизація та стан державних активів в Україні. Президент Петро Порошенко, відкриваючи зібрання, наголосив, приватизаційний процес у країні слід розблокувати, більшість держактивів продати на прозорих торгах. Поки що для управління державними компаніями пропонують створити кілька великих галузевих холдингів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: