Декілька тисяч прихильників ПР перекрили підходи до Ради

Від вулиці Інститутської при повороті на вулицю Грушевського виставлені загороджувальні щити, перед якими стоять прибічники Партії регіонів з партійними і державними прапорами. Опозиціонерів поки що немає.

Підходи до будівлі парламенту у вівторок, 7 вересня в день відкриття сьомої сесії шостого скликання Верховної ради з самого ранку зайняли численні прибічники Партії регіонів. Будівля оточена посиленими нарядами правоохоронців.

Від вулиці Інститутської при повороті на вулицю Грушевського виставлені загороджувальні щити, перед якими стоять прибічники Партії регіонів з партійними і державними прапорами.

Уздовж вулиці Грушевського на тротуарах перед входом на територію парламенту шеренгами стоять правоохоронці.

Рух автомобілів по вулиці Грушевського в районі Верховної ради перекрито.

З боку Маріїнського парку біля парламенту стоять представники Союзу лівих сил. Тут же встановлені агітаційні намети БЮТ, але прибічників цієї політичної сили не спостерігається. Стоять тільки декілька прибічників партії "Батьківщина" з одним партійним прапором.

Таким чином, прибічники Партії регіонів відтіснили представників опозиції, які планують провести мітинг біля парламенту.

Уся площа з боку Маріїнського палацу заповнена декількома тисячами прибічників Партії регіонів. Вони тримають в руках гасла на підтримку реформ президента, діяльності парламентської коаліції.

У сесійному залі Верховної ради з 8 годин ранку знаходиться група депутатів від фракції Партії регіонів. Вони знаходяться в секторах фракцій БЮТ і НУ-НС, ближче до президії.

Як повідомлялося, БЮТ, а також Всеукраїнське об'єднання "Свобода" планували провести мітинг біля будівлі парламенту у вівторок, 7 вересня. Зокрема, "бютівці" заявили, що протестуватимуть проти намірів влади підвищити житлово-комунальні тарифи і пенсійний вік.

Нагадаємо, опозиціонери стверджують, що міліція перешкоджала протестувальникам із усієї України потрапити на мітинг до Києва

Читайте також:

Тимошенко скликає українців під стіни Ради "боротися проти грабіжників"

"Свободівців" не пускають у Київ на акцію протесту

ПР: Тимошенко спровокує руйнацію економіки акціями протесту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: