Фірташ залишився без 95 гектарів родовищ

Житомирська облрада порушила процедуру.

Суд визнав протиправним та скасував рішення Житомирської обласної ради, яким у державного лісгоспу було вилучено чотири ділянки загальною площею 95 га на користь ТОВ "Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат", який входить до складу Group DF Дмитра Фірташа.

Як пишуть Наші гроші, суд вказав, що облрада порушила законодавство, адже надала фірмі можливість отримати у користування лісогосподарські землі без погодження з Кабміном.

Житомирська облрада порушила і процедуру вилучення ділянок. 28 травня 2015 року облрада за згоди "Червоноармійського лісгоспу" і "Житомироблагролісу" надала дозвіл на зменшення на 95 га площі, що перебуває у користуванні ДП "Червоноармійський лісгосп АПК", для потреб, пов'язаних з користуванням надрами фірмою "Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат".

19 червня "Червоноармійський лісгосп" нотаріально засвідчив заяву-згоду на вилучення ділянок. Вони розташовані на території Фасівської та Ягодинської сільських рад Житомирської області.

Нардеп показав шикарний маєток Фірташа на Лазуровому узбережжі

"Червоноармійський лісгосп" очолює депутат Черновоармійської райради Петро Курильчук. Це підприємство входить до складу Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства "Житомироблагроліс" Житомирської обласної ради.

Нагадаємо, що за інформацією журналу "Кореспондент" Дмитро Фірташ володіє 270 млн дол.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: