Fitch погіршив прогнози розвитку світової економіки

Fitch знизив прогноз зростання світової економіки в 2011 р на 0,5% - до 2,6%

Рейтингове агентство Fitch Ratings знизило прогноз світового економічного зростання до 2,6% в 2011 році у порівнянні з 3,1% у попередньому прогнозі.

Прогноз на 2012 рік був знижений на 0,7% - до 2,7%, на 2013 рік - на 0,3%, до 3,1%.

"Другий квартал 2011 року був значно слабкішим за прогнози Fitch через "пробуксовку" зростання основних розвинених країн на рівні 2009 року. А тимчасові фактори відіграють роль у придушенні активності, активізації волатильності фінансового ринку і нестійкості податково-бюджетної політики. Це підриває приватне споживання та інвестиційний зростання бізнесу", - відзначає агентство.

На думку аналітиків, підтримати стійке відновлення може поступове ослаблення кризи суверенного боргу в єврозоні або значне зниження цін на нафту.

"Однак зниження боргового навантаження і фінансова консолідація приватного і фінансового сектору в нестабільній фінансової ситуації буде обмежувати зростання, - говориться в огляді Fitch. - Збереження серйозною волатильності світового фінансового ринку, особливо в зоні євро, може підсилити тиск на банки, що призведе до обмеження кредитування".

Читайте також:

Врятувати світ від другої кризи можна за 2 трильйони євро

Банківська система ЄС знаходиться на межі колапсу

Сорос лякає світ другою Великою депресією

МВФ придумав, як врятувати Європу від кризи

Обама звинуватив Європу у неефективному протистоянні кризі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: