Google заробив на власній соцмережі 20 мільярдів доларів

Компанія Google подорожчала на 20 мільярдів доларів після запуску власної соціальної мережі.

Через декілька днів після запуску власної соціальної мережі Google Plus ринкова капіталізація компанії Google збільшилася на 20 мільярдів доларів.

Вартість компанії мінялася упродовж останніх двож тижнів. Наприклад, 28 червня, у день відкриття Google Plus, капіталізація впала на 15,8 млрд дол. через сумніви у тому, що соцмережа дійсно приноситиме прибутки.

За день до відкриття Google+, 27 червня, капіталізація компанії складала 483,8 млрд дол., а вже 7 липня, після десяти днів з початку роботи нового інтернет-проекту, ця сума збільшилася до 546,6 млрд дол. з урахуванням інвестованих 20 млрд.

Кількість акцій компанії склала 322,25 млн. Наступного дня показники Google знизилися до 532 млрд дол. і залишилися такими до понеділка, 11 липня.

Як повідомлялось, Google+ - не перший "соціальний" проект Google. У 2004 році компанія запустила соцмережу Orkut, яка отримала популярність лише в окремих країнах, а в 2010 році представила інструмент Google Buzz для обміну інформацією через поштовий сервіс Google Mail.

Читайте також:

Google запустив власну соціальну мережу з відеочатом

Google та Apple визнали найбільш шанованими компаніями світу

Найдорожчим у світі брендом став Google

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: