Кабмін розхвилювався через занепад горілчаної галузі

Кабмін розхвилювався через занепад горілчаної галузі

Кабмін розхвилювався через занепад горілчаної галузі

Українська горілчана галузь занепадає попри те, що українці не перестали менше пити.

Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв проведе спеціальну нараду щодо розвитку спиртової та лікеро-горілчаної галузі 10 листопада 2011 року.

"Ми повинні ретельно розібратися, чому в цьому році у нас тільки дві галузі в країні показують спад виробництва - нафтопереробка і лікеро-горілчана галузь. Вживання алкоголю не зменшилася. Тоді чому галузь показує погіршення показників? Необхідно невідкладно розібратися", - сказав Клюєв на засіданні Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств.

За словами першого віце-прем'єра, на нараді 10 листопада буде розглянуто ситуацію навколо державного концерну "Укрспирт".

У повідомленні з посиланням на дані Держфінінспекції зазначено, що неодноразово виявляються випадки, коли здійснювалася прихована приватизація державного майна шляхом доведення його до штучного банкрутства за допомогою кредитів комерційних банків (з передачею майна в заставу),а також шляхом реалізації через суди майна підприємств, що входять до складу концерну "Укрспирт".

Крім того, виявлена ​​реалізація спирту та його похідних за цінами нижчими за собівартість виробництва майже половиною підприємств концерну (14 підприємств).

У повідомленні також наведені дані Мін'юсту, згідно з якими Тростянецький і Коростишівський спиртові заводи, відповідно, в 2008 і 2009 роках самі проти себе ініціювали процедури банкрутства.

Читайте також:

Регіонали вирішили продати державні спиртзаводи

Кожен українець пропиває не менше 1500 гривень на рік

В Україні подорожчав алкоголь

Виробництво горілки в Україні скоротилось на третину

Повʼязані теми:

Наступна публікація