Кабмін розхвилювався через занепад горілчаної галузі

Дата публікації
Перегляди
1785
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кабмін розхвилювався через занепад горілчаної галузі

Кабмін розхвилювався через занепад горілчаної галузі

Українська горілчана галузь занепадає попри те, що українці не перестали менше пити.

Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв проведе спеціальну нараду щодо розвитку спиртової та лікеро-горілчаної галузі 10 листопада 2011 року.

"Ми повинні ретельно розібратися, чому в цьому році у нас тільки дві галузі в країні показують спад виробництва - нафтопереробка і лікеро-горілчана галузь. Вживання алкоголю не зменшилася. Тоді чому галузь показує погіршення показників? Необхідно невідкладно розібратися", - сказав Клюєв на засіданні Міжвідомчої комісії з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств.

За словами першого віце-прем'єра, на нараді 10 листопада буде розглянуто ситуацію навколо державного концерну "Укрспирт".

У повідомленні з посиланням на дані Держфінінспекції зазначено, що неодноразово виявляються випадки, коли здійснювалася прихована приватизація державного майна шляхом доведення його до штучного банкрутства за допомогою кредитів комерційних банків (з передачею майна в заставу),а також шляхом реалізації через суди майна підприємств, що входять до складу концерну "Укрспирт".

Крім того, виявлена ​​реалізація спирту та його похідних за цінами нижчими за собівартість виробництва майже половиною підприємств концерну (14 підприємств).

У повідомленні також наведені дані Мін'юсту, згідно з якими Тростянецький і Коростишівський спиртові заводи, відповідно, в 2008 і 2009 роках самі проти себе ініціювали процедури банкрутства.

Читайте також:

Регіонали вирішили продати державні спиртзаводи

Кожен українець пропиває не менше 1500 гривень на рік

В Україні подорожчав алкоголь

Виробництво горілки в Україні скоротилось на третину

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1785
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація