Кожному четвертому українцю відмовили в субсидії

У серпні кількість осіб, які отримували субсидії, становила 229,8 тис. За цей час за субсидіями загалом звернулися 1 млн. 665 тис. осіб, з яких 75% отримали право на субсидію, або кожен четвертий українець залишився без субсидії.

В Україні станом на 1 грудня субсидії на сплату комунальних послуг призначено 1 млн. 132 тис. осіб.

Нагадаємо, у серпні кількість осіб, які отримували субсидії, становила 229,8 тис. За цей час за субсидіями загалом звернулися 1 млн. 665 тис. осіб, з яких 75% отримали право на субсидію, або кожен четвертий українець залишився без субсидії.

Про це заявив міністр праці та соціальної політики Василь Надрага.

Він зазначив, що протягом листопада значно збільшилась кількість людей, які отримують житлові субсидії. Зокрема з серпня, коли почали призначати субсидії за новою схемою, цей показник збільшився у 5,4 рази.

За словами Надраги, субсидії на сплату комунальних послуг переважно отримують пенсіонери.

Як повідомлялося раніше, 14 липня уряд затвердив заходи з посилення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг, якими передбачено нарахування субсидій працездатним громадянам у випадках, якщо вартість послуг перевищує 15% сукупного доходу, і 10% – для непрацездатних громадян.

Нагадаємо, перелік необхідних для отримання субсидій документів скоротився: замість восьми документів для пенсіонерів та непрацездатних осіб буде лише два - декларація і заява на одержання субсидії, для інших категорій населення ще додається довідка про доходи.

Читайте також:

Президент доручив Азарову контролювати оформлення субсидій

Азаров: уряд не змінить рішення про підвищення цін на газ

Уряд візьме гроші на папірці для субсидій з ветеранів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: