Латинській Америці дали 90 мільярдів доларів у кредит

Міжнародні фінустанови вирішили надати кредити країнам Латинської Америки загальною сумою 90 млрд доларів. Тільки одній Мексиці МВФ відкрив кредитну лінію на 42 млрд доларів.

Світовий банк, Міжамериканський банк розвитку (Inter-American Development Bank, IDB), Міжамериканська інвестиційна корпорація (Inter-American Investment Corporation, IIC) та інші інститути розвитку виділять Латинській Америці та країнам карибського регіону кредити на загальну суму в 90 мільярдів доларів протягом двох років.

Про це повідомляється в сумісному прес-релізі організацій.

Зокрема, IDB та IIC нададуть Латинській Америці 29,5 мільярди доларів, а Всесвітній банк - 35,6 мільярди доларів. Вочевидь, загальна сума в 90 мільярдів не враховує кредити Міжнародного валютного фонду окремим країнам, що розвиваються. Так, тільки одній Мексиці МВФ відкрив кредитну лінію на 42 мільярди доларів. Колумбія попросила МВФ про кредитну лінію більш ніж на 10 мільярдів доларів.

Засоби міжнародних інститутів підуть не тільки на підтримку економіки регіону в умовах глобальної кризи, але і на те, щоб не допустити соціальної кризи. Про це заявив глава Світового банку Роберт Целлік.

За даними Міжнародного валютного фонду, економіка Латинської Америки й країн карибського регіону скоротиться в 2009 році на 1,5% після декількох років стійкого зростання. Більше за інших постраждає Мексика через свої тісні зв'язки зі США, а також Венесуела через падіння цін на нафту. Крім того, на регіон в цілому вплине скорочення туризму і попиту на сировину в світі.

Читайте також:

Світовий банк висунув Україні умови для отримання кредиту

Бразилія та Аргентина запропонували реформувати МВФ

МВФ оцінив збитки від економічної кризи в чотири трильйони

МВФ прогнозує Україні значні інфляцію та падіння економіки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: