Міліцію захистять від куль шоломами за 2 мільйони

Дата публікації
Перегляди
1880
Міліцію захистять від куль шоломами за 2 мільйони

Шолом витримує постріл з пістолетів калібру 9 мм

Міліціонерів одягнуть у шоломи вартістю 3600 грн за штуку.

Міністерство внутрішніх справ через тендер закупило у ТОВ "НВП "Темп-3000" захисних шоломів на суму 2,27 млн грн, повідомляється у "Віснику державних закупівель".

Придбано 616 шоломів без забрала для захисту від куль (1А класу захисту). Вартість одного шолому становить 3,690 тис. грн.

Місцем постачання шоломів зазначена вул. Святошинська, 27 у Києві та вул. Промислова, 9 смт. Васищеве у Харківській області.

Як повідомлялось, останньою гучною та досить цікавою покупкою було медобладнання. Зокрема, згідно з даними "Вісника державних закупівель", придбано підводні душі-масажі по 100 тисяч гривень за комплект, три перлинні ванни по 50 тис. грн за штуку, ванну для підводного душу-масажу з гідромасажною системою за 170 тис. грн та систему для гідроколонотерапії за 190 тисяч гривень.

Для довідки, перлинні ванни - одна з процедур гідротерапії, ідеальний засіб для загального оздоровлення і зміцнення захисних функцій організму, зняття стресових станів, тонусу всіх життєво важливих органів.

Нагадаємо, 7 листопада, змінився керівник Міністерства внутрішніх справ. Президент Віктор Янукович призначив Анатолія Могильова на посаду голови Ради міністрів АР Крим. Його місце зайняв головний податківець країни Віталій Захарченко.

Читайте також:

Українська міліція купатиметься у перлинних ваннах за 50 тисяч гривень

МВС пояснило, навіщо міліції перлинні ванни за 50 тисяч грн

Чиновники відмивають на тендерах 7 мільярдів бюджетних доларів на рік

Наступна публікація