МВС пояснило, навіщо міліції перлинні ванни за 50 тисяч грн

Дата публікації
Перегляди
4422
Поділитись:
WhatsApp
Viber
МВС пояснило, навіщо міліції перлинні ванни за 50 тисяч грн

МВС пояснило, навіщо міліції перлинні вани за 50 тисяч грн

В МВС запевнили, що на купівлю медобладнання було проведено тендер і, що перлинні ванни, джакузі тощо були необхідні для працівників міліції і закон не порушено.

Міністерство внутрішніх справ (МВС) запевняє, що закуповувало медичне обладнання, серед якого джакузі та перлинні ванни, з додержанням вимог законодавства і за необхідністю.

"Для його придбання проведений відповідний тендер", - сказано в заяві МВС.

"Придбаними обладнанням та апаратурою будуть оснащені відомчі лікувальні та реабілітаційно-оздоровчі заклади системи МВС", - пояснює відомство.

Раніше повідомлялося, що МВС уклала угоди на придбання медобладнання на загальну суму 2,63 млн грн.

Серед іншого, було придбано підводні душі-масажі, перлинні ванни з повітряними бульбашками, ванну для підводного душу масажу з гідромасажною системою, наркозну станцію з гемодинамічним монітором та хірургічну стійку для артроскопії.

МВС пояснює, що це було необхідно, бо на медобслуговуванні у лікувально-профілактичних закладах МВС знаходиться понад 813 тис. осіб, зокрема 119 тис. пенсіонерів МВС, з них понад 18 тисяч ветеранів війни та осіб, на яких поширюється закон "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", у тому числі – понад 3 тисячі інвалідів війни.

Також на пільгове медичне обслуговування у відомчих закладах охорони здоров'я мають право майже 64 тисячі ветеранів органів внутрішніх справ та військової служби, а також 12 тисяч ветеранів праці, наголошує МВС.

Тому міністерство провело "тендер на придбання медичного обладнання та апаратури для 9 відомчих закладів охорони здоров'я центрального підпорядкування на загальну суму близько 2,63 млн. гривень".

"Крім того, було здійснено закупівлю кількох комплектів гідромасажних систем та перлинних ванн, що являються засобом для загального оздоровлення і зміцнення захисних функцій організму, зняття стресових станів, тонусу всіх життєво важливих органів людини", - додає МВС.

Як пояснили в МВС, відсутність указаної апаратури та обладнання не дозволяла проводити оздоровлення, а також найменш травматичні хірургічні втручання при травмах суглобів у працівників та пенсіонерів органів внутрішніх справ.

Читайте також:

Чиновники відмивають на тендерах 7 мільярдів бюджетних доларів на рік

"Львівська залізниця" закупила чавунні смітники за ціною кришталевих ваз

Непереборна сила завадила "Укрзалізниці" купити золоті значки

"Укрзалізниця" за бюджетні гроші закупила позолочені мобілки

"Укрзалізниця" витратила на позолочені статуетки майже мільйон гривень

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4422
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація