Мінекономіки знизило прогноз інфляції в Україні

Мінекономрозвитку прогнозує в Україні у поточному році інфляцію на рівні 8,9%, а ріст економіки 5,9%.

Міністерство економічного розвитку та торгівлі знизило прогноз інфляції в Україні у 2011 р на 0,3 в.п. - до 8,9%, повідомили у прес-служба відомства.

Згідно з повідомленням, варіація показника складає від 7,2% до 10,3%. Крім того, Мінекономрозвитку представило прогноз основних макропоказників на середньостроковий період - 2013-2014 рр.

Міністерство прогнозує у цей період темп приросту ВВП в межах від 3,4% до 7,3% (консенсусне значення - 5,9%). Передбачається, що основним важелем економічного зростання буде розширення інвестиційного попиту: усереднене значення реального приросту інвестицій (12,1% з варіацією показника від 3,2% до 21%) перевищує реальний приріст приватного споживання (7% з варіацією від 4,2% до 11%).

"На думку аналітиків, у середньостроковій перспективі як держава, так і суб'єкти економічної діяльності більшу увагу приділятимуть оновленню основних фондів, модернізації виробництва, підвищенню науково-технологічного потенціалу та зміцненню конкурентоспроможності", - відмічається у повідомленні.

Читайте також:

Економіка України за півроку виросла на 4%

ЄБРР покращив прогнози росту економіки України

В Кабміні заявили, що українці від інфляції захищені

Мінекономіки України дало прогноз ВВП та інфляції на наступний рік

Зростання економіки України сповільнилось до 3,8%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: