Міноборони масово розпродає військове майно

50% військових підприємств - збиткові, третина - припинила існування, а їх керівники замість організації виробництва розпродають військове майно.

Згідно з даними звіту Рахункової палати України про виконання держбюджету в першому півріччі 2011 року, за цей час закрилися 68 суб'єктів господарювання, підпорядкованих Міноборони.

Це більше за третину усіх держпідприємств при міністерстві, говориться в матеріалах звіту, пише Дело.

Крім того, в ході аудиту ефективності виконання держпідприємствами Міноборони замовлень в інтересах Збройних сил і використання переданого їм в користування військового майна було встановлено, що більшість з цих суб'єктів не враховують потреби армії.

В першу чергу, йдеться про масову практику розпродажу військового майна, внесеного до статутних фондів цих підприємств. Ця практика привела до збиткової діяльності 50% військових підприємств Міноборони. Отримані від розпродажу кошти у розмірі 110 млн грн керівники військових підприємств направляли на поточне утримання та на погашення заборгованостей.

"В результаті неефективних управлінських рішень керівництва Міноборони, втрачені, зокрема, судноремонтна база і підприємства санаторно-курортного призначення", - говориться в звіті аудиторів.

Читайте також:

Українську армію назвали небоєздатною

В Україні починається реформування армії

Міноборони України оголосило про осінній призов

Восени в українську армію підуть 26,6 тис. призовників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: