Перейти до змісту
МВФ спрогнозував ціну на нафту протягом 2019 року

МВФ спрогнозував ціну на нафту протягом 2019 року

Міжнародний валютний фонд зробив свій прогноз на найближчі 2 роки.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) прогнозує середню ціну нафти марки Brent на рівні 59,2 долара за барель у 2019 році. Станом на 14:30 10 квітня нафта Brent вартує 70,88 долара.

Про це йдеться в квітневому огляді МВФ World Economic Outlook.

Згідно з документом, від початку поточного року 2019 року на ціну нафти впливає зниження пропозиції.  Зокрема, зниження видобутку в Канаді, скорочення поставок ОПЕК і країн, що не входять в ОПЕК, а також вимушені перебої у Венесуелі поступово сповільнюють ріст видобутку нафти.

"Хоча ризики збалансовані, істотна невизначеність навколо базових прогнозів цін на нафту залишається через високу політичну невизначеність", - йдеться в прогнозі.

МВФ виокремило серед чинників, які можуть сприяти зростанню ціни, як геополітичні події на Близькому Сході, заворушення у Венесуелі, посилення позиції США щодо Ірану та Венесуели і більш повільне, ніж очікувалося, зростання виробництва в США.

Ризики зниження ціни включають прискорення зростання виробництва в США і незгоду між країнами ОПЕК і країнами, що не входять в ОПЕК.

Зазначимо, що на початку квітня 2019-го ціна на нафту сягнула цьогорічного максимуму. Барель Brent переступив межу 71 долара за барель.

Відео У Техасі внаслідок пожежа на нафтовому заводі загинула людина

Стовпи диму з полум'ям видніються на десятки кілометрів навкруги. Поки надзвичайники намагаються локалізувати займання, людей із прилеглих районів попросили триматися подалі від вибухонебезпечного місця. Влада розпорядилася закрити і школи.

У Техасі внаслідок пожежа на нафтовому заводі загинула людина

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин