Нацбанк пропонує українцям віддати йому свої гроші

Дата публікації
Перегляди
5278
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нацбанк пропонує українцям віддати йому свої гроші

Нацбанк пропонує українцям привабливі депозити / Фото: Дзеркало тижня. Україна

За депозитним сертифікатом від Нацбанку можна буде отримувати відсотки, а також використовувати його для отримання кредиту.

Національний банк України найближчим часом має намір запропонувати населенню власний депозитний сертифікат для фізичних осіб. Його мета – мобілізувати вільні готівкові кошти населення та зменшити обсяги готівки поза банками.

Депозитні сертифікати для населення Нацбанк планує випускати від свого імені у вигляді документу. Ці інструменти будуть випускатися в гривні, а їх вартість буде змінюватися залежно від офіційного курсу банківського металу – золота, срібла, платини, паладію, про що зазначатиметься в умовах їх випуску.

Як повідомили у прес-службі НБУ, за такими сертифікатами власники ще й отримуватимуть депозитні відсотки. До того ж ці сертифікати можна буде використовувати як інструмент застави, якщо, наприклад, у його власника виникне потреба отримати кредит.

Продаж та погашення депозитних сертифікатів Нацбанку, а також виплата процентів за ними здійснюватиметься через територіальні управління Національного банку України.

Про умови випуску та розміщення депозитних сертифікатів НБУ повідомлятиметься на сторінках Офіційного інтернет-представництва Національного банку України, у засобах масової інформації та на стендах у приміщеннях територіальних управлінь, у яких здійснюється їх продаж.

Читайте також:

Українцям дозволили не надавати банкам свої "досьє"

У банків закінчились гроші на кредитування населення

Нацбанк зекономив на паспортизації обміну валют 3 мільярди доларів

Українці за місяць віднесли у банки більш як півмільярда доларів

В Україні з'явиться земельний банк

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5278
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація