Одеситам заборонили показувати Януковичу невдоволення Костусєвим

Одеситам заборонили показувати Януковичу невдоволення Костусєвим

Мітинг проти Костусєва 11 листопада / Фото: Думская.net

17 листопада, у день візиту президента, громадські організації збиралися провести пікет проти незаконних дій мера.

Одеський окружний адміністративний суд заборонив пікет проти дій мера Одеси Олексія Костусєва біля аеропорту у день візиту президента Віктора Януковича.

Про це повідомив координатор організації "Оновлення країни" у Одесі, отаман Чорноморського Гайдамацького з'єднання Сергій Гуцалюк.

Він повідомив, що 15 листопада три громадські організації, в тому числі Чорноморське Гайдамацьке з'єднання, подали заявку на проведення пікету аеропорту у день візиту Януковича в Одесу.

Гуцалюк наголосив, що пікетувальники хотіли вимагати від Януковича дати оцінку незаконним діям Одеського міського голови.

Нагадаємо, Янукович здійснить робочий візит до Одеси і Одеської області 17 листопада. Президент планує відвідати стадіон "Чорноморець", Одеський порт та Інститут сухопутних військ.

Заради візиту Януковича рух в центрі міста буде тимчасово перекритий, повідомила прес-служба облДАІ. А у випадку городянами в недозволеному для цього місці, авто будуть блокуватися або будуть доставлені на спецмайданчик або стоянку.

Читайте також:

Одеситів не пустили послухати про "небачені успіхи" Костусєва

Янукович назвав покращення життя людей пріоритетом влади

Одеський Дарт Вейдер відмовився "дерибанити" землю біля моря

Костусєву "важко переоцінити" свої досягнення в роботі за рік

Повʼязані теми:

Наступна публікація