Янукович назвав покращення життя людей пріоритетом влади

Янукович назвав покращення життя людей пріоритетом влади

Економічна ситуація вселяє оптимізм у президента / Фото: AFP

Президент оцінив економічну ситуацію як стабільну, що дає підстави для перспектив її подальшого поліпшення.

Президент Віктор Янукович вважає, що поліпшення якості життя людей повинне залишатися одним з пріоритетних напрямків роботи влади.

Про це він заявив під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

За словами Януковича, йдеться про розвиток інфраструктури в регіонах, вдосконаленні системи ЖКГ та реформах в цьому напрямку, оптимізації тарифної політики.

"Коли ми говоримо - інфраструктура, це означає реформа системи охорони здоров'я, освіта, дороги...", - додав президент.

Янукович оцінив поточну економічну ситуацію в державі як стабільну і дає підстави говорити про перспективи її подальшого поліпшення. "Ситуація, яка зараз зберігається в економіці нашої держави, дає нам певний оптимізм", - сказав він.

Президент нагадав, що економіка України другий рік демонструє тенденцію до зростання, також зменшується рівень інфляції.

Глава держави звернув увагу й на зменшення до 3,5% запланованого на 2011 рік показника дефіциту бюджету (у минулому році цей показник закладався на рівні 5,5%).

Янукович підкреслив, що останнім часом Українї вдалося значно збільшити обсяги торгівлі зі своїми ключовими партнерами у світі. "Ми поставили в основу нашої зовнішньої політики економізацію зовнішньої політики і дали їй назву - національний прагматизм. Ми шукаємо спільну мову з нашими партнерами, захищаючи наші національні інтереси", - запевнив він.

Разом з тим президент визнав, що Україна, як й інші держави, ще має проблеми, пов'язані з глобальною економічною кризою, яка досі остаточно не подолана у світі.

Читайте також:

Янукович обіцяє відлучати корупціонерів від солодких місць

Бензин та "комуналка" очолили український рейтинг подорожчання

Регіонали віддали за "покращення життя вже сьогодні" лише 6 голосів

Тотальна більшість українців покращення життя не відчуває

Повʼязані теми:

Наступна публікація