Одеський Дарт Вейдер відмовився "дерибанити" землю біля моря

Дата публікації
Перегляди
4369
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Таємницю одеського Дарта Вердера розкрито.

В Одесі валом безкоштовної землі. Чиновники залюбки виконують норму Конституції про гарантовані державою 10 соток землі кожному громадянину України.

"Елітну" землю біля моря Одеська міська рада віддала простим смертним безкоштовно – всього за два місяці від подачі заяви власниками ділянки у парку на березі моря стали аж 5 людей – серед них звичайний охоронець і його дівчина.

"Тут неможливо чесно отримати землю. Це заборонено законом. Це дійсно парк, це дійсно 90 метрів до моря. Ймовірність отримання тут, в центрі Одесі чесним шляхом 10 соток дорівнює імовірності прильоту Дарта Вейдера в Одесу за своїми 10 сотками. За мірою фантастичності – це абсолютно рівні речі", – прокоментував ситуацію депутат Одеської облради Олексій Гончаров.

Журналісти програми "Гроші" вирішили повірити депутату на слово і відправили до будівлі міськради "Дарта Вейдера".

За словами уособлення зла в "Зоряних війнах", він дізнався про те, що Одеська міськрада дарує ділянки на схилах і тому вирішив зажадати ділянку і для себе. При цьому він пред'явив паспорт громадянина України та оформлену заяву.

"Я - Дарт Вейдер, права рука імператора Палпатіна. Я дізнався, що в Одеській мерії безкоштовно роздають землю і прийшов за своїми 10 сотками. Я знаю, що депутати міськради, виконком і мер Костусєв перейшли на Темну сторону Сили і тому допоможуть мені"- важко дихаючи, заявив відвідувач.

Після перевірки документів Дарта Вейдера відвели до канцелярії, де у нього взяли заяву про отримання безкоштовних 10 соток. Нагадаємо, таке право гарантується кожному громадянину України за Земельним кодексом.

Йому пообіцяли вирішити питання із землею протягом 30 днів, або 7 – якщо терміново.

Одеський Вейдер зазначив, що навіть в разі виділення йому заповітної прибережної ділянки, він не наважиться її взяти.

"Я б від неї відмовився через одну просту причину. Тому що це дуже гострий виклик одеситам. І побудувати тут своє приватне житло – це просто хамство", - заявив "Дарт Вейдер".

Читайте також:

Чиновниця з одеської мерії втратила свідомість через Дарта Вейдера

Дарт Вейдер прийшов до Костусєва вимагати землю (відео)

В Одеську мерію за землею прийшов Дарт Вейдер

Дарт Вейдер відкрив сесію Нью-Йоркської біржі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4369
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація