Одеситів не пустили послухати про "небачені успіхи" Костусєва

Люди мера заблокували депутатів і журналістів у приміщенні.

Одеські громадські діячі зіткнулися з правоохоронцями, намагаючись потрапити на річний звіт Олексія Костусєва на посаді мера Одеси.

Про це повідомив представник одеського осередку громадської організації "Демократичний альянс" Олексій Чорний.

Захід проходив в будівлі Російського драмтеатру. Як розповів Чорний, протягом місяця мерія збирала запитання городян до міського голови. Анонсувалося, що всі бажаючі зможуть бути присутніми на заході.

Але, за словами активіста, потрапити у приміщення так і не вдалося.

"Біля паркану навколо театру стояла охорона, яка з 10 годин не пускала нікого всередину, мотивуючи це тим, що у бажаючих пройти немає запрошень", - зазначив Чорний.

Водночас на захід не змогли потрапити і опозиційні до мера журналісти.

"Пресу, яка, між іншим, мала акредитацію, після того, як мер увійшов до будівлі, не пустили: просто закрили двері і все. Зокрема, не пустили канал "Круг", кореспондентів кількох інтернет-видань", - підкреслила журналіст Віра Грузова.

Як повідомив координатор руху "Оновлення країни" в Одесі Сергій Гуцалюк, в приміщення театру вдалося потрапити тільки місцевим депутатам і спеціально привезеним працівникам бюджетних організацій.

Разом з тим, як повідомляє "Думська", журналістів, яким все ж таки вдалося потрапити на звіт Костусєва, не випускали з будівлі, коли ті намагалися піти.

"Нам дали доручення нікого не випускати з приміщення, поки не закінчиться звіт. Організатори заходу бояться, що якщо двері відкриються і почнуть виходити люди, сюди прорвуться мітингувальники одесити", - розповів виданню охоронець.

При цьому люди, що вийшли із зали, виявилися заблокованими в фойє театру - назад їх не пускали організатори, а вийти не дозволяла охорона.

Окрім журналістів, з будівлі не могли вийти депутати міськради і члени виконкому.

Тим часом під будівлею Російського театру відбувся мітинг. Активісти громадської організації "Якість життя" тримали в руках плакати, стилізовані під розміщені на міських рекламних щитах афіші Олексія Костусєва із серії "Обіцяв - виконав!".

Так, активісти подякували меру за "збільшення діаметра персиків на 12%", "теплу воду в морі", а також за те, що у "мера буде гідна зарплата", "віце-мер хабарник вийшов з СІЗО", "ветерани повинні їсти вдома".

Нагадаємо, на самому звіті мер Одеси Олексій Костусєв заявив, що головні досягнення в його роботі пов'язані з гуманітарною та культурною сферами життя міста. І ефект від них "важко переоцінити".

Читайте також:

Костусєву "важко переоцінити" свої досягнення в роботі за рік

Мер Одеси за рік став мільйонером

Мер Одеси має в Києві будинок за 12 мільйонів доларів

Одеська мерія витратить 200 тисяч, щоб прибрати шпалери, які не подобаються Костусєву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: