В Одесі рейдери захопили соціальні їдальні: пенсіонери голодують

Дата публікації
Перегляди
3469
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Одесі рейдери захопили соціальні їдальні: пенсіонери голодують

В Одесі рейдери захопили соціальні їдальні. Ілюстрація / Фото: Глобаліст

За усім, що відбувається, мовчки спостерігають співробітники спецпідрозділу "Беркут".

В Одесі відбувається рейдерська атака на соціальні їдальні "Ветеран".

Про це повідомив координатор громадської ініціативи "Оновлення країни" в Одесі Сергій Гуцалюк.

За його словами, наразі відбувається рейдерське захоплення приміщень двох соціальних їдалень "Ветеран" в Одесі по вулиці Варненській та Люстдорфська дорога.

"О 17:30 до приміщень двох їдалень увірвалися по десять невідомих осіб. Директора їдальні, що на вулиці Варненскій, силою вивели з приміщення і змінили всі замки. Зараз туди нікого не впускають", - сказав Гуцалюк.

Він також повідомив, що біля їдалень зібралися літні одесити, які щодня там харчуються. За усім, що відбувається, мовчки спостерігають співробітники спецпідрозділу "Беркут".

"Соціальні їдальні – це єдине місце, де можуть безкоштовно харчуватися малозабезпечені жителі Одеси, а це, здебільшого, люди літнього віку. Ті, хто наважився силоміць забрати приміщення цих їдалень, прирікають людей на голод", - сказав Гуцалюк.

Директор їдальні по вулиці Варненській Любов Дегтярьова заявила, що невідомі особи, які взяли її під руки і винесли з приміщення, представилися судовими виконавцями.

"Приблизно десять осіб підійшли до мене, представилися судовими виконавцями і сказали, що нібито виконують якийсь припис, тому співробітники їдальні мають покинути приміщення. Потім "виконавці" закрили двері зсередини і нікого в приміщення не пускають", - сказала Дегтярьова.

За схожим сценарієм була захоплена й їдальня на Люстдорфській дорозі.

Президент благодійного фонду "Ветеран" Віктор Станкевич так прокоментував події, що відбуваються: "Відбувається протизаконне захоплення джерела, з якого сотні людей щодня отримують безкоштовне харчування. Сьогодні у нас забирають ці приміщення, тому що при владі перебувають певні люди".

Читайте також:

До видавця "Гаррі Поттера" українською навідались рейдери

У Кабміні доручили Попову розібратися з рейдерством на видавництві

Світовий банк попереджає: вести бізнес в Україні небезпечно

Маски-шоу у Фокстроті пов’язали з убивством топ-менеджера

Дата публікації
Перегляди
3469
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація