Патріарх Кирило ігнорує главу УГКЦ

Патріарх Кирило ігнорує главу УГКЦ

Патріарх Кирило / Фото: Остров

Блаженніший Святослав спілкується з представниками Московського патріархату, але значно нижчого рівня.

Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) поки що не отримав позитивної відповіді щодо зустрічі з главою Російської православної церкви патріархом Кирилом.

Про це глава УГКЦ повідомив у вівторок, 8 листопада.

"Я неодноразово висловлював бажання зустрітися з патріархом Кирилом, але позитивної відповіді з другого боку не надійшло. Я спілкуюся з представниками цієї церкви, але значно нижчого рівня", – сказав Блаженніший Святослав. Проте, за його словами, він сподівається, що його запрошення до зустрічі "знайде відповідь".

"Ми маємо багато питань до обговорення. Є псевдо-собор, який відбувся у Львові... Була ліквідована греко-католицька церква. Якщо хтось заперечує легітимність нашої церкви, це є великою проблемою", – наголосив він.

Водночас предстоятель УГКЦ зазначив, що греко-католицька церква молиться за єдність усіх конфесій в Україні. "Кожного року ми проводимо тиждень молитви за єдність. Крім того, ми зав'язуємо контакти, намагаємося бути об'єднаними в дії, щоб захистити християнські цінності", – завершив глава УГКЦ.

Читайте також:

Патріарх Кирило зізнався, що у нього немає друзів

Греко-католики написали Януковичу жорсткий лист

У Молдові патріарха Кирила не пустили покласти квіти до пам'ятника

Голова УГКЦ заявив про готовність сприяти зустрічі Папи Римського і Кирила

Греко-католики написали Януковичу жорсткий лист

Повʼязані теми:

Наступна публікація