Джемілєв заперечив чутки, ніби він йде з політики

Джемілєв заперечив чутки, ніби він йде з політики

Мустафа Джемілєв / Фото: Сегодня

Джемілєв продовжить свою політичну і правозахисну діяльність, а також участь у національному русі кримськотатарського народу.

Лідер меджлісу кримських татар, депутат Верховної ради Мустафа Джемілєв спростував повідомлення ЗМІ про ймовірне завершення його політичної кар'єри.

Про це повідомляє прес-служба Меджлісу.

"Абсолютно не йшлося про припинення моєї політичної діяльності чи відхід з політики", - заявив Джемілєв.

"На відміну від іншої моєї заяви, котра вже ні для кого не є новиною. Зокрема, про те, що я не висуватиму свою кандидатуру на майбутніх виборах голови Меджлісу кримськотатарського народу", - уточни він.

"І діючі делегати Курултаю (національного з'їзду) кримськотатарського народу 5 скликання на майбутній сесії національного з'їзду обіцяли підтримати моє рішення", - додав політик.

Джемілєв запевнив, що докладе максимум зусиль і допомагатиме новому голові Меджлісу, якщо в цьому буде необхідність.

Разом з тим, політичну і правозахисну діяльність, а також участь у національному русі кримськотатарського народу Джемілєв не планує залишати чи припиняти.

"Я маю намір продовжувати відстоювати свої політичні переконання та інтереси кримськотатарського народу й надалі", - сказав він.

Джемілєв повідомив також, що вважає правильним, якщо обраний голова Меджлісу балотуватиметься в народні депутати України і делегати Курултаю підтримають це рішення.

"У рамках вирішення широкого кола питань нашого народу, що особливо стосуються політико-правової сфери, нам дуже важливо мати народних обранців у законодавчому органі влади України, висунутих Курултаєм кримськотатарського народу і, бажано в більшій кількості, ніж ми маємо сьогодні", - сказав він.

Нагадаємо, 7 листопада президент України Віктор Янукович призначив Анатолія Могильова на посаду голови Ради міністрів АР Крим.

Пізніше Джемілєв назвав призначення Анатолія Могильова головою ради міністрів Криму "найбільш дурним" призначенням Януковича.

Читайте також:

Джемілєв назвав Могильова "найбільш дурним" призначенням Януковича

Янукович переконаний, що Могильов порозуміється з кримськими татарами

Призначення Могильова погіршить становище кримських татар - експерти

Могильов пообіцяв Криму продовжувати лінію Джарти

Повʼязані теми:

Наступна публікація