Джемілєв назвав Могильова "найбільш дурним" призначенням Януковича

Дата публікації
Перегляди
5263
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Джемілєв назвав Могильова "найбільш дурним" призначенням Януковича

Мустафа Джемілєв. Ілюстрація / Фото: Сегодня

Глава Меджлісу кримскотарарского народу висловив незадоволення рішенням Віктора Януковича.

Мустафа Джемілєв украй негативно поставився до призначення Анатолія Могильова прем'єр-міністром АРК Крим.

"Я в свій час, коли тільки помер Джарти, оцінював можливу кандидатуру Анатолія Могильова на посаду кримського прем'єра. Я тоді так говорив, і зараз наполягаю: з усіх можливих кандидатів найдурніше - призначити прем'єром Криму Могильова. Мабуть, до моїх слів "прислухались" в Києві. Очевидно, президент вирішив зробити саме дурне призначення", - сказав Джемілєв.

На питання про те, чи можливо, що Могильов буде більш стриманий щодо до кримських татар, глава Меджлісу відповів:

"Не знаю, Анатолій Могильов вже в такому віці, що говорити про зміну характеру не доводиться. Хоча, можливо, він врахував зауваження", - наголосив голова Меджлісу.

Призначення Анатолія Могильова прем'єр-міністром Криму, скоріш за все, робиться для того, щоб загострити напругу в Криму і викликати протестні настрої серед кримських татар, заявив Джемілєв.

Джемілєв, за його власними словами, грунтується на минулих діях міністра внутрішніх справ Могильова, який "обмежував права кримських татар в Криму".

Нагадаємо, 7 листопада президент України Віктор Янукович призначив Анатолія Могильова на посаду голови Ради міністрів АР Крим.

Це призначення Могильову пророкував нардеп НУНС Геннадій Москаль ще у серпні цього року, після смерті тодішнього прем'єра Криму Василя Джарти. Москаль казав, що Джарти і Могильов - одна команда.

Пізніше з'являлася інформація, що прем'єр-міністром може бути призначений голова Верховної ради Криму Володимир Константинов або глава севастопольської міської держадміністрації Володимир Яцуба. Цю посаду також пророкували колишньому міністру МНС Нестору Шуфричу.

Читайте також:

Янукович призначив Могильова прем'єр-міністром Криму

Москаль: новим прем'єром Криму стане Могильов

ЗМІ: Янукович замінить Джарти екс-міністром

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5263
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація