Кримський спікер має п'ять шикарних автомобілів і отримує матеріальну допомогу

Константинов за минулий рік отримав дохід у розмірі 381 382 грн, з яких - матеріальна допомога - 16 107 грн. У його автопарку - Chevrolet Corvet, BMW, Porsche Cayenne, Jeep Wrangler і Lexus.

Голова Верховної ради АРК Володимир Константинов за минулий рік отримав дохід у розмірі 381 382 грн, з них зарплата склала 182 855 грн, матеріальна допомога - 16 107 грн. Про це свідчить декларація кримського спікера, опублікована на сайті Верховної ради АРК.

В автопарку Константинова - Chevrolet Corvet, BMW, Porsche Cayenne, Jeep Wrangler і Lexus.

У графі нерухомості Константинов зазначив спортивно-оздоровчий центр загальною площею 5959 кв.

м, квартиру на вул. Гаспринського площею 106,9 кв. м, нежитлове приміщення на вул. Садовій в 37 кв. м, а також ще три приміщення на Садовій - 30 кв. м, 39,3 кв. м і 41,6 кв. м і одне в п. Науковому - 57 кв. м.

Варто відзначити, що в декларації не зазначена дружина Константинова. У своєму інтерв'ю він зізнався: "Вона, в першу чергу, моя дружина, а не якась там леді. Вона домогосподарка, і ви не побачите її по телевізору, і інтерв'ю у неї ніколи не візьмете. Вона займається сім'єю, дітьми, котом ".

Не вказаний у декларації і будинок, в якому живе спікер. Треба думати, він оформлений на дружину. Про своєму будинку Константинов розповідав так: "Живу я в будинку. Знаходиться він у межі міста Сімферополя, ділянка під будинок мені ще за радянської влади виділяли на самому незручному місці, на косогорі. Але я примудрився привести його в порядок, облагородити. Зараз мені там дуже подобається, нікуди не хочу переїжджати ".

Відзначимо, що Константинов у 2011 році увійшов до рейтингу 200 найбагатших людей України.

Відзначимо також, що в Кабінеті міністрів оприлюднили свої декларації про доходи за 2010 рік. Найбагатшим зі складу уряду, згідно з документом, може вважатися віце-прем'єр - міністр інфраструктури Борис Колесніков, найбіднішим - міністр МНС Віктор Балога.

Читайте також:

Найбагатшим у Кабміні виявився Колесніков, найбіднішим - Балога

Герман задекларувала майже 165 тис. грн, але забула про годинник за 50 тис. дол.

Львочкін за рік заробив у 150 разів більше, ніж Янукович

Янукович за рік збільшив свої доходи вчетверо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: