Шуфричу пророкують крісло Джарти

До списку претендентів на посаду прем'єра Криму додали Шуфрича.

Заступника секретаря РНБО Нестора Шуфрича можуть призначити на вакантний після смерті Василя Джарти пост прем'єра Криму.

За даними видання Сегодня, розглядається декілька варіантів. По-перше, соратник Джарти ще з часів роботи у Макіївці глава МВС Анатолій Могильов (він зуміє зберегти спадкоємність курсу і команду, яку привів за собою в Крим Джарти). По-друге, глава Севастопольської міськадміністрації Володимир Яцуба (досвідчений управлінець). По-третє, один з губернаторів. По-четверте, перший зам Джарти по уряду Криму Павло Бурлаков (це якщо президент захоче зберегти взагалі усе як є).

"По-п'яте, з чуток, в списки кандидатів додалася кандидатура замсекретаря РНБО Нестора Шуфрича, який свого часу був депутатом кримського парламенту, - його призначення нібито лобіює перший віце-прем'єр Андрій Клюєв", - пише газета.

За даними видання, на Банковій скептично відносяться до можливості переїзду Могильова в Крим.

"У Києві є ті, хто хотів би, щоб Могильов звільнив місце в МВС і тому були б за те, щоб він поїхав в Крим, але президент проти цього", - говорить джерело газети в оточенні глави держави.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Криму Василь Джарти помер 17 серпня в результаті важкої хвороби. Учора він був похований на батьківщині в Макіївці.

Одна з проросійських партій Криму запропонувала призначити на посаду глави Радміну Криму мера Москви Юрія Лужкова.

Читайте також:

Москаль: новим прем'єром Криму стане Могильов

На посаду прем'єра Криму запропонували Лужкова

Голова Меджлісу не хоче, щоб уряд Криму очолив Могильов

Помер прем'єр Криму Василь Джарти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: