Найбільше грошей українські заробітчани переказують з Росії

Майже кожен третій долар, переказаний українцями, які працюють за кордоном, був висланий з території Росії, кожен десятий - зі США.

Росія і США є основними працедавцями для українських заробітчан. Такий висновок можна зробити, виходячи з даних про об'єми приватних грошових переказів, опублікованих Національним банком.

Так, за інформацією НБУ, за перший квартал цього року об'єм приватних переказів із Росії склав 376,6 млн дол., або 29,2% від усіх надходжень, пише Дело.

Варто відзначити, що Нацбанк не враховує кошти, що надійшли в Україну нелегальними каналами, а це близько 13,5% від об'єму приватних переказів.

Другим за значимістю працедавцем для заробітчан України є Сполучені Штати Америки. З території цієї країни в січні-березні 2011 року приватні особи відправлено 144,9 млн дол., або 11,2% від загальної суми.

До п'ятірки лідерів також увійшли Німеччина, Греція та Італія. Так, з Німеччини в Україну в першому кварталі надійшло 97,2 млн дол. приватних грошових переказів (7,5% від загальної суми), з Греції - 78,5 млн дол. (6,1%).

З Італії, яка вважається одним з найбільших працедавців для українських жінок, в Україну в січні-березні цього року було перераховано 76,4 млн дол. Це лише 5,9% усіх надходжень. За цим показником Італія займає тільки п'яте місце.

Ще одна "віддушина" українських заробітчан - Португалія - на 14-м місці. З цієї країни в Україну було перераховано 17,2 млн дол., або 1,3%.

Нагадаємо, що в січні-березні поточного року об'єм приватних грошових переказів в Україну з-за кордону досяг 1,5 млрд дол. Як мінімум 85% цих коштів надійшли в країну від українців, які працюють за кордоном.

Як повідомлялося, у 2010 році в порівнянні з 2009 роком об'єми грошових переказів в Україну з-за кордону збільшились на 9,2% до 5,9 млрд доларів.

Читайте також:

Заробітчани перевели в Україну півтора мільярда доларів за рік

Грошові перекази заробітчан перевищили 325 мільярдів доларів

Польща спростила працевлаштування українців

15% українців хочуть назавжди покинути свою батьківщину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: