Найбільше у світі мільярдерів проживає у Москві

Москва - лідер серед міст світу за кількістю мільярдерів. Російська столиця за цим показником виперидела навіть Нью-Йорк.

На сьогоднішній день Москва - це місто, де проживає найбільша кількість доларових мільярдерів. Товстосумів у російській столиці більше, ніж у Нью-Йорку, а саме 79. Такі дані оприлюднив діловий журнал Forbes.

"Більшу частину двадцятого століття американська економіка була на висоті. Не можна було й уявити місто за межами США, а тим більше в комуністичній країні, з більшою кількістю багатіїв, ніж у Нью-Йорку. Але сталося саме це", - відзначає Forbes .

Згідно з даними Forbes, російська столиця - лідер не тільки за кількістю мільярдерів, але і за їх приростом. За останній рік до людей з активами, які перевищують 1 млрд доларів, приєднався ще 21 москвич.

На другому місці списку знаходиться Нью-Йорк з 59 мільярдерами, далі - Лондон - 41. До ТОП-15 увійшли Мумбаї, Тайбей, Сан-Пауло і Стамбул.

Окремо Forbes визнав успіхи китайських багатіїв. Так, 40 мільярдерів проживають у Гонконгу (4-е місце), 19 - у Пекіні (10-а позиція), 16 - у Шанхаї (13-е місце).

Нагадаємо, що вцілому, Китай є лідером за кількістю доларових мільярдерів у світі, вважають експерти. Точно відомо про 189 китайських мільярдерів, але насправді їх удвічі більше - половина багатіїв "у тіні".

В Україні ж за останній нарахували 21 мільярдера, їх загальний статок оцінюється майже в 58 мільярдів доларів. У минулому році їх було всього 8 (21,8 мільярда доларів), в 2009-му - чотири (11,7), у 2008-му - 21 (64,8), а в першому списку 2007 року - 11 (37, 6).

Читайте також:

Кількість мільярдерів у Росії за рік збільшилася майже вдвічі

За рік в Україні з'явилися 13 нових мільярдерів

Світові мільйонери розбагатіли до 111 трильйонів 500 мільярдів доларів

Світовий рейтинг мільярдерів від Forbes: найбагатший українець замикає четвертий десяток

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: