Найбільші банки Греції об'єднаються

Грецькі банки починають об'єднувати активи, щоб ефективніше протистояти кризі.

EFG Eurobank Ergasias SA (EUROB) і Alpha Bank SA - перші за величиною банки Греції - планують об'єднатися для зміцнення своїх активів.

Представники обох банків мають зустрітися у понеділок, 29 серпня, щоб затвердити умови дружньої угоди.

Таким чином, вони розраховують перечекати поглиблення рецесії і кризу державного боргу країни.

Союз між двома кредиторами створить найбільший банк Греції з активами в 150 млрд євро (217 млрд доларів), більше 2 тис. філій і близько 80 млрд. євро на депозитах.

"Злиття між будь-якими з головних грецьких банків і одночасне вливання капіталу буде вітатися ринком, регуляторами і політиками", - вважає старший аналітик банківської справи в UBS AG у Лондоні Олександр Кайрсіс.

Нагадаємо, у червні рейтингове агентство Standard & Poor's знизило довгостроковий кредитний рейтинг Греції відразу на три ступені до рівня "ССС".

Найближчим часом, якщо до нового пакету фінансової допомоги будуть залучені приватні кредитори країни, агентство може знизити рейтинг Афін до "D", що фактично означатиме дефолт.

Як повідомлялось, минулого тижня відбулись переговори канцлера Німеччини Ангели Меркель і президента Франції Ніколя Саркозі з приводу можливих заходів боротьби з фінансово-економічною кризою в Європі. Політики виступили з пропозицією створити економічний уряд єврозони.

Читайте також:

Берлін і Париж домовилися про порятунок Греції

Євросоюз і МВФ дадуть Греції 109 мільярдів євро

Сорос закликає Грецію і Португалію вийти з єврозони

Рейтинг Греції рекордно знизили

Меркель і Саркозі запропонували створити уряд єврозони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: