Nokia і Microsoft офіційно оформили партнерство

За угодою, фінська компанія буде випускати смартфони на базі ОС Windows Phone.

Компанії Nokia і Microsoft уклали угоду про партнерство, за якою фінська компанія буде випускати смартфони на базі ОС Windows Phone, повідомляється в спільному прес-релізі двох компаній.

Зокрема, в платформі Windows Phone з'являться карти Ovi і навігаційний сервіс Nokia. Також фахівці фінської компанії допоможуть Microsoft розвивати підтримку в Windows Phone різних мов і роботи з зображеннями. Натомість смартфони Nokia оснастять пошуком Bing і іншими сервісами Microsoft.

Компанії анонсували запуск власного магазину додатків Nokia для смартфонів на базі Windows Phone. Цей магазин буде існувати окремо від магазину Ovi Store і буде заснований на інфраструктурі вже працюючого магазину додатків Microsoft Windows Phone Marketplace.

Уточнюється, що Nokia буде виплачувати Microsoft відрахування за ліцензії Windows Phone. При цьому розмір відрахувань не уточнюється. У свою чергу Microsoft буде здійснювати виплати Nokia за доступ до патентів, розробок і іншої інтелектуальної власності фінської компанії. Також Microsoft заплатить Nokia кілька мільярдів доларів за вступ в партнерство. Однак точна сума цих виплат не називається.

Очікується, що масовий випуск смартфонів Nokia на базі платформи Windows Phone почнеться в 2012 році. При цьому фінська компанія вже опублікувала зображення прототипу подібного пристрою.

Нагадаємо, на початку лютого компанії Nokia і Microsoft уклали усну угоду про співпрацю з розробки смартфонів на базі мобільної операційної системи Windows Phone.

Читайте також:

Прибуток Microsoft перевищив 6,5 мільярдів доларів

В Австралії випустять планшетник з трьома операційними системами

Nokia визнала, що смартфон N8 "глючить"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: