Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нова ювілейна "двадцятка" продаватиметься за 31 гривню

Гроші надійдуть в обіг у перший день вересня.

У Національному банку презентували нову 20-гривневу банкноту. Вона присвячена 160-річчю від дня народження Івана Франка, чий портрет розміщений на звичній зеленій "двадцятці", йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нові гроші привезли на презентацію прямісінько з фабрики. З них щойно зняли гриф секретності. Банкнот в обіг буде випущено лише мільйон штук. Вони мають поповнити колекції ентузіастів, які збирають гроші. Проте нова купюра також є повноцінним платіжним засобом. І нею можна буде розрахуватися в будь-якій крамниці.

Відео Нову 20-гривневу банкноту презентували сьогодні в Нацбанку

Зовні банкнота відрізняється від звичайної. Портрет письменника на ній розміщений у центрі, а позаду видніються краєвиди Карпат. Крупно зазначено, що гроші присвячені вшануванню 160-ліття Франка.

Продаватимуть купюри в сувенірних конвертах. Нова пам'ятна "двадцятка" коштуватиме 31 гривню. Але придбати її можна буде й дешевше, і не тільки в сувенірній крамниці НБУ. Всі державні банки продаватимуть ці купюри за 27 гривень. "Банкнота буде введена в обіг з 1 вересня. Вона є платіжним засобом на рівні всіх банкнот", - наголосив заступник голови НБУ Яків Смолій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції