Нову кризу Україна переживе легше, ніж попередню

Микола Азаров заявив, що Україна накопичила "певний запас економічної міцності", щоб протистояти серйозним фінансовим ускладненням на світових ринках.

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявляє, що в Україні буде зроблено все, щоб мінімізувати наслідки можливих фінансових ускладнень на світових ринках.

"Ми будемо робити все, якщо такі ускладнення (на світових ринках) все-таки відбудуться, щоб наші люди не так серйозно це відчули, як відчула країна в 2008-2009 роках", - сказав він, відкриваючи загальнодержавну виставку "Барвиста Україна" у вівторок у Києві.

Азаров підкреслив, що за півтора року в Україні удалося створити "певний запас міцності", хоча і не такий, як хотілося б, але достатній, щоб не панікувати у випадку серйозних ускладнень на світових ринках.

Нагадаємо, за прогнозами головного економіста інвестиційної компанії Dragon Capital Олени Белан, якщо нова хвиля кризи рівня 2008 року прокотиться по світу, то гривня знову рухне.

Нагадаємо, що сьогодні, 16 сернпя, глава уряду відзвітував про те, що ріст економіки України за сім місяців поточного року склав 5%.

Читайте також:

Боргова криза Європи може вдарити по економіці України

Друга хвиля кризи може "потопити" гривню

Економіка України за 7 місяців виросла на 5%

Світова економіка може обвалитися у 2013 році

Найближчими роками світова економіка переживе спад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: