Обама сьогодні представить свій план скорочення держборгу США

Президент США підготував промову, в якій викладе свої рекомендації для двопартійної комісії конгресу щодо способів скорочення бюджетного дефіциту.

Президент США Барак Обама в понеділок, 19 вересня виступить з промовою, в якій викладе свої рекомендації для двопартійної комісії конгресу щодо способів скорочення бюджетного дефіциту.

"Я представлю більш амбітний план зі скорочення дефіциту - план, який дозволить не лише покрити вартість законопроекту із  боротьби з безробіттям, але і стабілізувати наш держборг в довгостроковій перспективі", - сказав Обама два тижні тому, розповідаючи про свій намір представити рекомендації.

Тоді президент запропонував увазі парламентарів законопроект щодо створення нових робочих місць і підтримці середнього класу загальним обсягом 447 мільярдів доларів.

План передбачає великі інвестиції в дорожньо-транспортну інфраструктуру, податкові пільги для підприємств малого бізнесу, що наймають нових співробітників або що піднімають зарплату вже існуючим, а також скорочення удвічі обсягу податків на підприємницькі фонди заробітної плати підприємств малого бізнесу.

Промова Обами щодо скорочення дефіциту запланована на 10.30 (17.30 за київським часом). Як очікується, в ній він торкнеться теми, яка стала темою для суперечок між демократами і республіканцями, - питання про підвищення податків для заможних американців.

Читайте також:

Обама вдарить по безробіттю мільярдами

Обама відкинув можливість нової кризи в США

Обама хоче підвищити податки для багатих американців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: