Повії Амстердама рятуватимуть бюджет Нідерландів

Бюджетні проблеми Нідерландів примусили владу країни ввести податок для повії.

Повій Нідерландів можуть обкласти податками, як і звичайних громадян. Зіткнувшись з економічними труднощами, влада країни вирішила більше не давати їм податкових поблажок. Раніше уряд Нідерландів відносився до представниць древньої професії поблажливіше, ніж до працівників інших сфер, оскільки вони вважалися жертвами сутенерів і торговців живим товаром.

Річний оборот секс-індустрії Нідерландів оцінюється в 625 млн євро. Зміни в законодавстві можуть сприяти появі десятків тисяч нових платників податків, і держава сподівається, що повії віддаватимуть до бюджету 33% своїх доходів, тобто стільки ж, скільки представники інших професій.

З 2000 року, коли у Нідерландах була узаконена торгівля власним тілом і повії юридично стали одним з різновидів приватних підприємців, імідж Амстердама все частіше асоціюється у європейців з розпустою і секс-туризмом.

Не можна сказати, що уряд Нідерландів зовсім відсторонився від бізнесу повій. Так, у кінці 2007 року під тиском громадськості влада зробили спробу очистити квартал червоних ліхтарів від небажаних постояльців і, як виразився один з представників муніципалітету, "всякого зброду".

Проте торгівля сексуальними послугами як і раніше залишається найприбутковішим видом підприємницької діяльності. Саме завдяки жінкам легкої поведінки у місто з'їжджається величезна кількість туристів.

Проституція процвітає в Амстердамі з початку XVII століття. В ті часи Голандія була потужною морською імперією, а столиця була важливим портовим містом, де базувалася нідерландська Ост-індська компанія.

Нині штат "співробітників" місцевих борделів приблизно на 75% складається з іноземок, які приїхали до столиці секс-туризму на заробітки зі Східної Європи, Африки і Азії.

Читайте також:

У Німеччині відкрили бордель для незайманих

96-річна повія, яка мала за життя 3500 чоловіків, досі надає секс-послуги

У Чехії випустили підручник для українських повій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: