Азаров відзвітував про ріст економіки за перше півріччя

Промвиробництво в Україні за півроку виросло на 9%.

За попередніми даними, зростання ВВП в Україні за перше півріччя 2011 року склало 4,4%, а промислове виробництво зросло приблизно на 9%, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Попередня оцінка зростання валового внутрішнього продукту України засвідчила зростання ВВП на 4,4%, а зростання промислового виробництва за січень-червень поточного року склало близько 9%. Нагадаю, це приріст до тієї бази, яка за відповідний період минулого року збільшилася на 12,2%", - сказав Азаров.

За його словами, сьогодні Україна виходить на докризовий рівень виробництва, долаючи втрати 2009 року, які складають 1/5 частину всього промислового потенціалу.

"Особливо позитивно, що найбільший внесок в створення валової додаткової вартості дала переробна промисловість - більше 10%, будівництво - майже 15%, машинобудування - 21,2%, хімічне виробництво - 22%, спрацювали стимули для легкої промисловості", - сказав Азаров.

За його словами, вперше зростання галузі легкої промисловості склало 13,4%. Крім того, як сказав очільник уряду, останнім часом "ожив і зміцнився внутрішній ринок".

Нагадаємо, в Україні промислове виробництво за 5 місяців 2011 року виросло на 8,5% в порівнянні з аналогічним періодом 2010 р. Промвиробництво в травні 2011 р в порівнянні з квітнем 2011 р виросло на 0,9%, а в травні 2011 р в порівнянні з травнем 2010 р зросло на 8,6%.

Як повідомлялось, Міністерство економічного розвитку і торгівлі розробило проект державної програми економічного і соціального розвитку на 2012 рік, в якій передбачає прогноз зростання ВВП 6,5% і інфляції 7,9% в цей період.

Читайте також:

Україна посіла друге місце в СНД за ростом промвиробництва

В Україні промвиробництво за півроку виросло на 8,7%

Мінекономіки України дало прогноз ВВП та інфляції на наступний рік

Україна посіла четверте місце в СНД за ростом цін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: