Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прогноз стабільний: агентство Fitch підтвердило рейтинг України

У Fitch зауважили підвищення надійності та узгодженості політики, прогноз погашення довгострокового суверенного боргу і послужний список двосторонньої та багатосторонньої підтримки.

Міжнародне рейтингове агенство Fitch Ratings підтвердило довгостроковий рейтинг дефолта емітента України в іноземній і національній валюті на рівні "B-" зі стабільним прогнозом.

Про це йдеться на офіційному сайті Fitch.

"Рейтинг України відображає обмежені можливості залучень на зовнішніх ринках, великий держборг і уповільнені структурні перетворення, а також слаборозвинений банківський сектор і політичні ризики", - зазначили в агентстві.

Своєю чергою, у Fitch зауважили підвищення надійності та узгодженості політики, прогноз погашення довгострокового суверенного боргу і послужний список двосторонньої та багатосторонньої підтримки.

Нагадаємо, нещодавно Міністерство економічного розвитку і торгівлі оприлюднило консенсус-прогноз. Експерти, опитані міністерством, прогнозують зростання ВВП в 3%, інфляцію на рівні 8% і курс 29,55 грн/дол. на кінець 2018 року. Тим часом на кінець цього року зростання ВВП становитиме 1,8% за інфляції в 12,2% і обмінного курсу 27,9 грн/дол.

У 2019 і 2020 роках зростання економіки може становити 3,6% і 4%, інфляція - 5,9% і 5%, тим часом курс - 29,9 грн/дол. і 32 грн/дол. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції