Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вже цього тижня команда програми "Гроші" каналу "1+1" на чолі з ведучим Олександром Дубінським вирушить на Схід України, де відкриє громадські приймальні у Харкові та прифронтовому Краматорську.

Усі охочі матимуть змогу особисто поспілкуватися з журналістами програми "Гроші" та поділитися з ними фактами корупції та несправедливості в їхніх містах.

Глядачі, які мають теми для розслідувань, зможуть розповісти команді "Грошей" про факти беззаконня та зловживання владаю у п’ятницю, 17 листопада, у Харкові біля станції метро "Університет" навпроти "Стекляшки" з 12.00 до 14.00 та у суботу, 18 листопада, у Краматорську в сквері біля пам’ятника "Літак" з 11.00 до 13.00.

"Наша команда вже побувала на західній, південній та центральній Україні з Громадськими приймальнями, тому тепер ми вирушаємо на Схід. Останнім часом Харків став епіцентром резонансних подій, які ми не можемо лишити без уваги. А Краматорськ вже 4-й рік поспіль має статус прифронтового міста, в якому знаходиться головний штаб АТО. Ми хочемо особисто поспілкуватися з нашими глядачами з цих регіонів, аби дізнатися ситуацію зсередини", - коментує ведучий "Грошей" Олександр Дубінський.

За три роки існування до Громадської приймальні "Грошей" звернулися сотні телеглядачів в Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Чорткові, Одесі та Києві, а також тисячі залишили свої заявки на сайті проекту. Завдяки зібраним у громадян матеріалам журналістам "Грошей" вдалося провести десятки розслідувань в рамках програми та долучилась до вирішення проблем цих міст.

Нагадаємо, "Громадська приймальня" - спецпроект програми "Гроші" каналу 1+1, який розслідує найактуальніші економічні та фінансові проблеми країни.  Ця імпровізована приймальня  створена для звичайних громадян і дає кожному можливість висловитись, розповісти про несправедливість чи корупцію, з якою довелося стикнутись у житті.

Всі отримані історії будуть уважно розглянуті, а найбільш резонансні з них стануть темами журналістських розслідувань в ефірі програми "Гроші".

Журналістські розслідування програми "Гроші" будуть відкривати інформаційний тиждень щопонеділка о 22:00 на телеканалі "1+1".

По додаткову інформацію звертайтеся до групи просування інформаційного мовлення 1+1 медіа, +38 044 490 0101, prgroup@1plus1.tv; media.1plus1.ua/ua. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції